10W żarówka LED imitująca światło słoneczne CRI 98 (E27)

Cena
99 zł

Producent

Product code
HIGHCRIBULB

W magazynie
szt.

Oto prawdopodobnie najlepsza żarówka dzienna, jaką możesz kupić. Żarówka o pełnym spektrum światła o współczynniku oddawania barw CRI 98. Oznacza to, że w 98% odwzorowuje barwę słońca a tym samym ma na nas podobne działanie w kwestii pobudzania i wspomagania funkcji poznawczych.

W polskim Internecie nie znaleźliśmy niczego podobnego a ponieważ dobre oświetlenie jest dla nas kwestią kluczową, postanowiliśmy opracować tę żarówkę specjalnie dla Was. Takiej żarówki jeszcze nie widzieliście - gwarantujemy. Wyróżnia się ona wyjątkowo wysokim współczynnikiem CRI 98 i opatentowaną technologią wbudowanej wody, dzięki czemu światło jest jednocześnie niezwykle naturalne i miękkie. Więcej

Jeśli wybierasz żarówkę do oświetlenia dziennego, głównymi kryteriami powinny być jasność i wierność kolorów (CRI/Ra). Plus oczywiście absolutna podstawa, jaką jest brak migotania. Oznacza to, że żarówki nie migoczą na częstotliwościach niewidocznych dla naszych oczu. Nasza żarówka o pełnym spektrum jest całkowicie wolna od tego migotania i dodatkowo osiąga wierność oddawania kolorów na poziomie CRI 98. Jest to absolutnie wyjątkowa cecha. Pod względem składu widma jest to w zasadzie wierna kopia światła słonecznego. Nawet jeśli nie bardzo lubisz chłodniejsze światło emitowane przez żarówki, to do oświetlenia dziennego nie znajdziesz nic lepszego. Żarówka emituje światło o temperaturze 5000K (kelwinów), czyli ciepło-dzienne, a jej światło jest bardzo przyjemne dzięki opatentowanej technologii Water-Built (wbudowanej wody). I to właśnie ta technologia stanowi tzw. game-changer, czyli zmienia wszystko i przenosi na wyższy poziom. 

Technologia Water-Built zapewnia wyjątkowo miękkie światło. To naprawdę trudne do opisania, dopóki nie zobaczysz tego na własne oczy. Światło jest niespotykanie miękkie i aksamitne - wszystko dzięki specjalnemu płynowi zamkniętemu w kloszu (tak, zgadza się - płyn znajduje się wewnątrz żarówki). 

Klosz żarówki wykonany jest nie ze szkła, a ze specjalnego tworzywa, dzięki czemu jest bardziej wytrzymały a cała żarówka odporna na stłuczenie nawet kiedy spadnie z pewnej wysokości. Dodatkowo, oprócz produkowania wyjątkowego światła, płyn ma za zadanie chłodzić chipy LED, co wydłuża żywotność całego układu. Żarówka nagrzewa się przez to jeszcze mniej niż standardowe LED-y.  

Poza tym wszystkim nasza żarówka o pełnym spektrum po prostu pięknie wygląda. Cały jej klosz ma kolor mlecznej bieli i po włączenie świeci jako całość. Doskonale widać to na zdjęciach produktu.  

Parametry
Moc 10 W
Gwint E27
Temperatura 5000K
Jasność 1020 lumenów
Ściemnianie nie
Klasa energetyczna F
Rozmiar 60x110 mm