Zwróciłeś/aś uwagę, jak nawet krótki spacer w słońcu może dać Ci zastrzyk energii nawet po ciężkim dniu w biurze? Nasz oranizm potrzebuje światła słonecznego podnobnie jak np. owoce, które tylko odpowiednio nasłonecznione będą soczyste, dorodne i smaczne. Światło słoneczne dostarcza energii, która podnosi naszą aktywność.

Tradycyjne sztuczne oświetlenie nie przynosi korzyści opisanych powyżej. Emituje światło, ale nie daje nam tego samego, co słońce. Na szczęście tu z pomocą przychodzi technologia. Nikt z nas nie musi już korzystać z tradycyjnego oświetlenia.

Używaj żarówek o pełnym spektrum światła

Plnospektrální žárovky kopírují v maximální možné míře vlnový profil slunečního světla v jeho viditelné části. Samozřejmě slunce produkuje mnohem širší spektrum i v neviditelné části jako UV záření. To v žárovkách neočekávejte. Nevyrobí vám tedy například Vitamín D. I tak ale mají řad pozitivních benefitů hlavně co se nálady a soustředění týče a s ohledem na jejich cenu srovnatelnou s běžnou kvalitní žárovkou, není důvod přes den nesvítit plnospektrálním světlem.

Zalety oświetlenia emitującego pełne spektrum światła

  • Stosowane w ciągu dnia poprawia sen w nocy
  • Poprawia nastrój, zmniejsza złe samopoczucie 
  • Zmniejsza efekty sezonowych zaburzeń afektywnych (SAD)
  • Nie szkodzi na wzrok
  • Powoduje, że widzimy kolory neutralnie

Chcesz je mieć w domu?

Kup raz, a słońce zagości w Twoim domu i będzie świecić codziennie przez długi czas. Wierzymy, że dzięki niezawodności technologii LED, zakup żarówki o pełnym spektrum światła to inwestycja, która się zwróci, bo przyniesie szereg korzyści dla samopoczucia Twojego i Twoich bliskich.

Sprawdź ofertę w sklepie internetowym