Mata uziemiająca pod prześcieradło

Cena
399 zł

Product code
EARTHING2

W magazynie
szt.

Mata uziemiająca do stosowania pod prześcieradło. Ma wymiary 68x185 cm, więc jest wystarczająco szeroka zarówno na pojedyncze, jak i podwójne łóżko. Pozwoli Ci korzystać z dobrodziejstw uziemiania przez całą noc. Zadziała najlepiej, kiedy rozłożysz ją w takim miejscu aby pomiędzy matą a Twoim ciałem znajdowało się jedynie prześcieradło (najlepiej cienkie) a nie ubranie czy piżama. Więcej

Korzyści z uziemiania 

Uziemianie zapewnia kontakt naszego organizmu z powierzchnią ziemi, co dostarcza naszemu organizmowi antyoksydantów w postaci wolnych elektronów. Kontakt ciała z matą uziemiającą zapewnia naszym komórkom środowisko, w którym pracują najlepiej a dzięki temu:

  • zmniejsza stany zapalne i związany z nimi ból 
  • redukuje stres
  • poprawia krążenie krwi 
  • wspomaga sen 
  • podwyższa poziom energii 

Więcej o uziemianiu

Jak używać maty uziemiającej?

Do maty dołączony jest kabel i przejściówka do bolca uziemienia w gniazdku. Wkładasz wtyczkę do gniazdka (ma ona kontakt tylko z bolcem uziemiającym), podłączsz kabel do maty, kładziesz ją na łózku lub materacu i przykrywasz prześcieradłem. Matę należy umieścić w miejscu, w którym będziesz mieć gołą skórę, tj. na wysokości pleców, jeśli śpisz bez koszulki lub na wysokości łydek i stóp, jeśli śpisz w krótkiej piżamie. 

Korzystając z maty pod prześcieradło siłą rzeczy będziesz na niej spać. To najkorzystniejszy czas na uziemianie - znakomita większość procesów regeneracyjnych organizmu zachodzi podczas snu i właśnie wtedy poczujesz największe efekty jego działania. 

Pielęgnacja maty pod prześcieradło

Podkładka jest praktycznie bezobsługowa. Od czasu do czasu warto ją przetrzeć wilgotną ściereczką. Nie prać w pralce.