Lampka nocna do gniazdka z czujnikiem ruchu

Cena
96 zł

Producent

Product code
MPLUG_GEN2

Określ wybór produktu
Variant does not exist

szt.

Pierwsza nasza lampka do gniazdka wyposażona w czujnik ruchu. Dzięki temu nie musi świecić całą noc, a tylko wtedy kiedy się ruszasz i potrzebujesz światła. Ma też oczywiście możliwość włączenia na stałe. Jej charakterystyczną cechą jest czerwony kolor światła (nie bursztynowy jak w przypadku większości naszych produktów). Dzięki temu znakomicie nadaje się jako oświetlenie nocne. Wyposażona w przełącznik, dzięki któremu możesz ustawić jedną z trzech intensywności świecenia. Każda z naszych lampek jest przeznaczona do odrobinę czego innego i wierzymy, że ten model również przypadnie Ci do gustu. Więcej

Lampka świeci na czerwono. Jest całkowicie pozbawiona zarówno niebieskiego, jak i zielonego spektrum światła. Chociaż opracowania naukowe pokazują, że całkowite wyelinowanie światła zielonego nie jest konieczne, wprowadziliśmy czerwone żarówki z dwóch powodów. Po pierwsze, jeśli restrykcyjnie przestrzegasz ograniczeń i chcesz wyeliminować oba kolory ze spektrum, chcemy mieć odpowiedni dla Ciebie produkt. Po drugie, kolor czerwony jest bardzo przyjemny przy oświetleniu nocnym, do czego lampki do gniazdka są używane najczęściej. To światło jest bardz delikatne - właśnie dlatego, że nie emituje większej części widma. 

Posiada czujnik ruchu i zmierzchu. Podobnie jak nasza lampka do ładowania posiada tryb, w którym uruchamia się dopiero po zmroku i po wykryciu ruchu. Pozostałe dwa tryby to "wyłączony" i "włączony na stałe". 

3 poziomy intensywności świecenia. Możesz wybrać dokładnie taką moc światła, jakiej potrzebujesz. 

Kiedy sprawdzi się najlepiej?

  • Doskonale nadaje się na noc - na przykład do doglądania dziecka lub gdy śpi ono z Tobą w jednym łózku. Świetnie sprawdzi się też dla dzieci bojących się spać w ciemności lub jako światło orientacyjne. Zdecydowanie nie polecamy go do wieczornych zajęć (np. czytania czy wieczornej toalety); jest do tego zbyt delikatne. 

Skład emitowanego światła