Inteligentna całodobowa żarówka RGBW (E27)

Cena
155 zł

Producent

Product code
ZIGBEE

W magazynie
szt.

Kolejna nasza nowość! Pierwsza na świecie inteligentna żarówka bez niebieskiego spektrum. Znacie inteligentne żarówki Ikea lub Philips Hue? Nasz działa w tej samej technologii Zigbee i dlatego jest kompatybilna ze wszystkimi obsługującymi ją bramkami smart-house (Hue Bridge, Ikea, Lidl i inne). Jest jednak wyjątkowa, ponieważ zawiera nasze specjalne ustawienia eliminujące niebieskie światło. Naszym marzeniem było wprowadzenie zdrowej żarówki biodynamicznej, która sprawdzi się zarówno w dzień, jak i w nocy. I to marzenie właśnie się spełniło. Więcej

Inteligentna żarówka Zigbee jest przeznaczona do użytku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W ciągu dnia może zapewnić Ci neutralne białe światło, a wieczorem możesz stopniowo przejść na oświetlenie całkowicie pozbawione niebieskiego spektrum. Nie jest to pierwsza inteligentna żarówka, ale jest to pierwsza inteligentna żarówka, która ma ustawiania na dzień, jak również takie, które w ogóle nie zawierają niebieskiego światła.

Tryb kolorowy (RGB) i biały (W)

Żarówka działa w dwóch trybach. Tryb kolorów RGB (czerwony-zielony-niebieski), dzięki któremu możesz mieszać dowolny kolor. Ponadto litera W (biała) oznacza pełnowartościowe oświetlenie dzienne i nocne. Do wieczornego oświetlenia nie musisz świecić na czerwono jak w przypadku zwykłych żarówek RGB - możesz cieszyć się bursztynowo-pomarańczowym światłem, które znasz z innych naszych produktów. Nie zalecamy oświetlenia czysto czerwonego na wieczór ze względu na wąskie widmo światła. Kolor czerwony jest bardzo praktyczny wyłącznie jako oświetlenie orientacyjne w nocy.

Technologia ZigBee

Wybraliśmy technologię Zigbee, ponieważ jest to jedna z najbardziej rozpowszechnionych i niezawodnych platform technologii smart-house (inteligentnego domu). W porównaniu do żarówek WIFI i BLE potrzebna jest inteligentna bramka domowa z technologią Zigbee - na przykład bramka Hue Bridge, Ikea lub LIDL. Zaletą jest jednak to, że podczas korzystania z bramki istnieje możliwość zautomatyzowania barwy światła w zależności od pory dnia. Bramka Zigbee nie jest dołączona do żarówki.

Parametry
Moc 10 W
Gwint E27
Temperatura 1600 - 5000K
Jasność 1020 lm
Ściemnianie tak
Klasa energetyczna G
Rozmiar 60x110 mm